Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju.
Naujų, patogių, turistinės  klasės,  14 – 20 sėdimų vietų  MERCEDES-BENZ SPRINTER,  mikroautobusų nuoma su vairuotoju  Klaipėdoje, Vakarų Lietuvoje.

Aptarnaujame privačius asmenis, įmones ir įstaigas: svečių pasitikimas oro uostuose, jūrų uostose, valstybės delegacijų aptarnavimas,  ekskursijos, pervežimai,  šeimos ir vestuvių šventės.

Džiaugdamiesi klientų įvertinimais ir ilgamečių bendradarbiavimu, stengiamės tobulėti tam, kad teiktume aukščiausios kokybės paslaugas už patrauklias kainas.

Mūsų nuomuojami MERCEDES BENZ Sprinter yra 14- 20 sėdimų vietų keleiviams. Vertindami keliaujančių žmonių komfortą visos transporto priemonės yra įrengtos pagal keleivių pervežimo ir turistinės klasės saugumo mikroautobusams reikalavimus. 

Komfortas ir kokybė, vairuotojų profesionalumas ir patirtis, leis mėgautis kelione ir jos ispūdžiais.

JND visada stengiasi savo klientams pasiūlyti transporto paslaugų sprendimus  geromis kainomis.
Susisiekite su mumis tel.: 8 679 02200

Mikroautobsų nuoma su vairuotoju. Vietų skaičius nuo 14 iki 16 sėdimų vietų. Erdvus salonas, tonuoti langai, klimato kontrolė, komfortabilios sėdynes su kojų atramomis, erdvus bagažo skyrius.

 Mikroautobusų nuomos kaina nuo 129 Eur.
Pilną kainoraštį rasite čia…

Keleivių vežimas. Mikroautobusų nuoma.

Nauji 16-19 vietų MB Sprinter turistinės klasės mikroautobusai! Oro kondicionierius, vaizdo/garso sistemos, gido mikrofonas, panoraminiai langai, komfortabilios sėdynės ir kt.

 Mikroautobusų nuomos kaina nuo 144 Eur.
Pilną kainoraštį rasite čia…