Autobusų nuoma Klaipėdoje.
Turitstinės klasės autobusai nuomai su vairuotojais Klaipėdoje, Lietuvoje ir Europoje, eksursijoms, išvykoms, kelionėms, svečių ar konfrencijų pervežimams. Keleivių pervežimai i NVS šalis. Platus autobusų nuomos pasirinkimas: nuo komfortabilių, naujų ir tvarkingų  Volvo 9900 ar Temsa Safari iki gerai jau žinomų Neoplan Starliner ar Mercedes-Benz Tourismo.

JND visad stengiasi pateikti geriausią autobuso nuomos pasiūlymą.

Naudokitės mūsų teikiama paslauga - turistinių autobusų nuoma Klaipėdoje!

Patikėkite savo kelionės rūpesčius mums – keliaukite komfortabiliai, saugiai ir patikimai.

Susisiekite su mumis tel.: 8 679 02200

VOLVO 9900 / TEMSA Safari – Tai paaukštintų grindų autobusas, puikiai pritaikytas tolimoms kelionėms. Didelės talpos bagažinės leis sutalpinti į tolimą kelionę išsiruošusių keleivių bagažą. Aukštos kokybės pilnai išpildytas interjeras bei nepriekaištinga kondicionavimo sistema užtikrins komfortabilų važiavimą keleiviams .

 Autobusų nuomos kainos nuo 230 Eur.
Pilną nuomos kainoraštį rasite čia…

NEOPLAN Starliner / MERCEDES-BENZ TOURISMO - tai 50 vietų komfortabilūs, patogūs, saugūs turistinės klasės autobusai. Harmoningai suderintos interjero spalvos ir mažas vidaus triukšmo lygis, patiogios ir saugios sėdimos vietos, pakojai, staliukai, DVD namų kino sistema su keliais LCD ekranais, mikrofonas gidui sukuria malonią atmosferą keliaujant.

Autobusų nuomos kainos nuo 205 Eur.
Pilną nuomos kainoraštį rasite čia…